Możliwość prowadzenia lokalu z kebabem na regułach franczyzy: Sulaiman Kebab

Pomysł na całoroczny interes franczyzowy w stylu jedzenia przygotowanego na ulicy proponuje Sulaiman Kebab. Ten nadający się do ulokowania w każdym miejscu obiekt ma dużą przewagę nad obiektami stacjonarnymi. Franczyza kebab może zostać zlokalizowany przykładowo na ulicach, na deptakach, na osiedlu albo przy alei, na której panuje duże natężenie ruchu.

Wtedy nie ma potrzeby się bać o brak zainteresowanych. Mobilna formuła obniża też koszty, które byłyby konieczne na zaadaptowanie obiektu na restaurację a także na opłatę czynszu. Dzięki partnerskiej współpracy opierającej się na latach praktyki ekspertów od franczyzy można spodziewać się regularnie pozyskiwanych dochodów. Biznes Kebab przygotowany jest w taki sposób, żeby każdy, abstrahując od tego, czy będzie mieć praktykę w branży gastronomicznej, czy nie, miał możliwość go poprowadzić.

Inwestor otrzymuje w pełni wyposażoną, przygotowaną do pracy przyczepę gastronomiczną. Oferowany kebab jest produktem spożywczym na wiele możliwości finansowych, z tego powodu klientów nie będzie brakowało. Tym bardziej, że do jego przygotowania dostarczane jest najlepszej jakości mięso a także świeże warzywa. Decydując się na interes z Sulaiman Kebab można liczyć na wsparcie opiekuna regionalnego w ciągu całego obowiązywania umowy. W dodatku udostępnione są świadczenia naprawcze w przypadku usterki sprzętów. Biznes ten umożliwi zarobić od dziesięciu do 15 tysięcy złotych co miesiąc.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 4 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać