Serwis dla przyczep kempingowych wypożyczanych i będących w sprzedaży w CarGO!

Wyposażenie przyczep kempingowych CarGO! w czasie wypożyczenia obejmuje rzeczy standardowe, dzięki którym można bezpiecznie oraz w dogodnych okolicznościach podróżować. Oczywiście, zamawiający mogą dodatkowo zdecydować się na wyposażenie dodatkowe, zależnie od tego, czego oczekują. Każdy kampery poznań jest maksymalnie przyszykowany, a więc sprawdzony i schludny.

W wyposażaniu standardowym umieszczone są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, preparaty chemiczne do systemu sanitarnego, pełna butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, plus klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe stanowić z kolei mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony na zimę, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz, czy kamera GoPro z dodatkami.

Abstrahując w takim razie od pory roku oraz warunków na drodze można odbywać podróż maksymalnie komfortowo, stricte w taki sposób, jak to sobie zaplanowano. I chociaż dużo osób odbywanie podróży kamperem będzie kojarzyć z porą letnią, to w porze zimowej też sporo osób tak podróżuje. Kamper pozwoli albowiem na niemałą niezależność. Każdy wypożyczający natomiast posiada innego rodzaju wymagania co do podróżowania. Reguły wynajmu są każdorazowo w takim razie wyznaczone indywidualnie.

Sporą popularnością cieszy się wynajem przeczep kempingowych producenta HOBBY i z całej Grupy Pilote, a klienci mają możliwość decydować się zarówno na przyczepy nowe, ale też eksploatowane. Wypożyczanie kamperów używanych pozwoli na skorzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwalać na zakup najnowszego kampera. Dla klientów udostępniony jest serwis, a obsługa pomaga zainteresowanym dobrać nie tylko wyposażenie dodatkowe, lecz też podzespoły zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać