Idealne pod względem smaku produkty włoskie dla gastronomii

Marka North Coast zajmuje się importem oraz dystrybucją pochodzących z Włoch wyrobów żywnościowych. Mało tego, udostępnione tu jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca mozzarella burrata skierowana jest w głównej mierze do tych konsumentów, jacy doceniają wysoką jakość wyrobów spożywczych. Obecnie przywożone są wyroby od 70 czołowych producentów klasy premium. Duża część z nich ma prawo do uzgodnionej na wyłączność dystrybucji na rynku w Polsce, co wskazaną ofertę czyni bardziej prestiżową.

Kupujący mają możliwość w głównej mierze zaopatrywać się tu w: makaron, sery, wyroby mrożone a także wodę. Odbiorcy rozdzieleni są na wymienione zgrupowania: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad 2100 punktów sprzedaży detalicznych, znajdujących się na terenie całego kraju a także ponad 1800 kupujących z rynku gastronomicznego i hotelarskiego.

Mający doświadczenie przedstawiciele handlowi w każdej sytuacji doradzają konsumentom, na co powinni się decydować. Klienci mogą liczyć na obsłużenie oraz dowóz towaru aż przez sześć dni w tygodniu, z uwagi na to, iż North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze pojazdów dostawczych plus nawiązał współpracę z cenionymi firmami transportowymi. Na doręczenie można oczekiwać do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Ze względu na to że w asortymencie znajduje się więcej niż 3000 wyrobów, można w całości wyposażyć swój sklep oraz oczekiwać, iż to, co zamierza się w nim oferować, będzie udostępnione u podanego importera.

North Coast proponuje, które oddają bogactwo wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep rozpoznawalny jest z jakościowych włoskich i śródziemnomorskich wyrobów. Świeże wyroby zajęły miejsce lidera. Poświadcza o tym to, że w North Coast można nabywać je w wersji dobrze przechowywanej a także w konkurencyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 3 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać