Firma która zajmuje się importem i dystrybucją włoskich produktów spożywczych

Marka North Coast zajmuje się przywozem oraz dystrybucją włoskich wyrobów spożywczych. Poza tym, udostępnione tutaj jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Oferta zawierająca produkty włoskie oryginalne wyznaczona jest głównie do takich klientów, jacy cenią wysoką jakość żywienia. W tej chwili importowane są produkty od 70 czołowych producentów markowych. Większość z nich ma prawo do wyłącznej dystrybucji na rynku polskim, co wskazaną ofertę wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Kupujący mają możliwość głównie zaopatrzyć się tutaj w: ryż, sery, wyroby mrożone oraz wino. Konsumenci podzieleni są na wyszczególnione grupy: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, więcej niż 2100 punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, znajdujących się w całym kraju a także więcej niż tysiąc osiemset kupujących z rynku HoReCa.

Mający doświadczenie przedstawiciele handlowi w każdej sytuacji doradzają klientom, na co powinni się zdecydować. Klienci mogą liczyć na obsługę i przywiezienie towaru aż przez sześć dni w ciągu tygodnia, ze względu na to, że North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze pojazdów dostawczych plus nawiązał współpracę ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na dostawę można liczyć do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Ze względu na to że w katalogu sprzedażowym znajduje się więcej niż trzy tysiące propozycji, można w całości uzupełnić zapasy w sklepie oraz oczekiwać, iż to, co zamierza się w nim sprzedawać, będzie udostępnione u podanego dystrybutora.

North Coast proponuje, które oddają bogactwo wywodzącej się z Włoch kuchni. Punkt sprzedaży rozpoznawalny jest z dobrych gatunkowo wywodzących się z Włoch i śródziemnomorskich produktów. Nieprzetworzone produkty zajmują miejsce lidera. Poświadcza o tym to, że w North Coast można kupić je w wersji dobrze przechowywanej a także w atrakcyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać