Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna: Spokój w Głowie

Warszawska poradnia psychologiczna Spokój w Głowie zatrudnia specjalistów ze sporym doświadczeniem, jacy nie tylko poprowadzą terapię, lecz także będą edukować ludzi. Rzetelna pomoc wystosowana jest do osób mających życiowy kryzys, zmagających się z sytuacją stresującą albo z przeróżnymi problemami natury psychologicznej. Proponowane formy wsparcia w takim gabinecie to: terapia indywidualna, terapia par, terapia rodzinna, konsultacje z neuropsychologiem, konsultacje z dietetykiem klinicznym, pomoc psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tu skieruje może liczyć na empatyczne podejście.

Dostępne informacje na temat poradni, certyfikaty teamu oraz opinie dotychczas uczęszczających tutaj pacjentów podane są na witrynie www. Dodatkowo na stronie można także odnaleźć dużo informacji w temacie różnych schorzeń o charakterze psychicznym. Psycholog to witryna na której na bieżąco pojawi się wiele interesujących oraz bardzo praktycznych artykułów.

Jeżeli ktokolwiek będzie zmagać się z: zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami depresyjnymi, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw albo innymi schorzeniami lub problemami, to w takim gabinecie znajdzie odpowiednią pomoc. W miejscu takim odbywa się leczenie nerwicy lękowej, bazująca głównie na terapii poznawczo – behawioralnej, aby pacjent miał okazję zrozumieć, jakie procesy myślowe leżą u podstaw albo wzmacniają odczuwany u niego lęk.

Pacjenci przychodzący do miejsca mają możliwość decydować się też na terapię indywidualną albo na terapię grupową. Psychoterapia może zostać stosowana samodzielnie albo w zestawieniu z środkami przeciwdepresyjnymi. Eksperci z ośrodka wiedzą, na ile ważna jest pomoc psychologiczna dla rodziny pacjenta. Sprawdzi się w rozwiązywaniu konfliktów wynikających z zaburzenia oraz pomoże w komunikowaniu się w rodzinie. Tak samo pacjent, jak i jego najbliżsi mają możliwość dowiadywać się wszystkiego o chorobie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 3 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać